گروه مهاجرتی و حقوقی اکسپرس

گروه مهاجرتی و حقوقی اکسپرس

مهاجرت به اکوادور

مهاجرت به کانادا

:.وبسایت رسمی گروه مهاجرتی و حقوقی اکسپرس.:

| شماره تماس :00584246333816

اشنایی با ما

اشنایی با ما
تاریخ ایجاد: ۹۷/۰۱/۲۸ توسط expressadmin دسته بندی: بازدید : 80
اشنایی با ما

گروه وکلای اکسپرس لاتین امریکا ،مجموعه ای از وکلای ایرانی  و امریکایی میباشد که در زمینه حقوقی ، جزایی ، قوانین و حقوق بین الملل و مهاجرت به متقاضیان عزیز مشاوره میدهد .این مجموعه نمایندگی رسمی ویزا اکسپرس امریکا را برای فارسی زبانان به عهده دارد .

مجموعه بین المللی وکلای اکسپرس امریکای لاتین با تیمی از وکلای خبره با ارتباطات منحصر بفرد با دولتهای مهاجر پذیر زیر چتر
universal immigration and citizenship
شروع به کار و فعالیت نموده ،ویزا اکسپرس یک برند بین المللی است که فقط امتیاز بخش فارسی ان متعلق به شرکت وکلای اکسپرس ، لاتین امریکا میباشد و یک شرکت چند ملیتی به شمار می اید .
گروه وکلای اکسپرس یک مجموعه دفاتر حقوقی است که در ایران ، اکوادور ، ونزوئلا ، پاناما ، ایالات متحده امریکا ، مالزی ، ایتالیا و المان ثبت شده است و مجوز فعالیت ان بصورت نمایندگی و حق امتیاز به افراد و شرکتهای با تجربه و واجد شرایط و بر اساس رتبه بندی ارائه می شود . این مجموعه تنها نماینده ایرانی و رسمی ویزا اکسپرس امریکا می باشد . ویزا اکسپرس در ١٨٥ کشور جهان شعبه دارد .
ویزا اکسپرس فارسی تا اول سال ٢٠١٥ میلادی بیش از ٢٨٠ پرونده موفق جهت ایرانیان و فارسی زبانان داشته است و بیش از ٣٥٠ هموطن ایرانی پاسپورت دوم خود را عموما از از کشورهای امریکای لاتین و اسپانیا به صورت کاملا قانونی دریافت نموده اند. قابل ذکر میباشد که دفاتر مرکزی ویزا اکسپرس در مالزی ، دبی ، اسپانیا ، ونزوئلا ، پاناما و لندن و ایالات متحده امریکا قرار دارد اما ویزا اکسپرس در کلیه کشورهای دنیا شعبه دارد و فعالیت دارد

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما
  • شماره تماس ایران : 09123007635
  • شماره تماس وکیل ونزوئلا و اکوادور : 00584246333816
  • شماره تماس وکیل امریکا و حوزه کارائیب : 0014243022218
  • شماره تماس اکوادور : 00593984486168
عضویت در خبرنامه ما